Yaşam

Sultan Bozkurt Yekte cover şarkısıyla büyük beğeni topladı

Bir süredir tartışmalı bir şekilde eşinden boşanmaya çalışan Sultan Bozkurt, Yekte isimli cover müziği ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Onur Betin’in üstlendiği 7’den 70’e herkesin kulağına aşina olan cover şarkının klibinde şarkıcı, hareketli kıyafeti ve performansıyla seyirciden tam not aldı. Tartışmalı bir şekilde eşinden boşanmaya çalışan ve zor günler geçiren Sultan Bozkurt, Ajda Pekkan’ı örnek aldığını söyledi. Yekte adlı hareketli modülün cover’ıyla beğeni toplayan başarılı müzisyen çalışmalarını Seferihisar, Alaçatı ve Urla’da tamamladı.

Ajda Pekkan’a küçüklüğünden beri hayran olduğunu belirten Sultan, “Ajda Pekkan’a büyük bir hayranlığım var. Avrupalı ​​görünümüne, özgüvenine, yenilikçi tarzına, mesleğine olan saygısına ve disiplinine her zaman hayran olmuşumdur. geçmişten bugüne yaptığı tüm müzikleri dinlemeyi seviyorum. Türkiye’nin süper yıldızı Ajda Pekkan’ın benim motivasyon kaynağım olduğunu söyleyebilirim. Mesleğimde onu örnek alıyorum” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu