Haber

KAĞITHANE’DE SANATÇI TACİZ İDDİALARINA KARŞI DURUYOR

KAĞITHANE’de bina girişinde bir kadını taciz ettiği iddia edilen zanlı, esnaf tarafından yakalanarak tekme, tokatla darp edildi. Tacizci kaçarken, darp anları güvenlik kamerasına yansıdı. Tacize uğradığını söyleyen Cemile T., “Kuaförüme giderken binanın içine girdim, sonra arkamdan ‘şşşş’ diye bir ses duydum. Arkama baktım ‘biliyor musun’ dedim. Hayır dedim, görüşelim o zaman dedi. Direk bana saldırdı.

Olay, dün saat 18.00 sıralarında Yahyakemal Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre Cemile T., randevu aldığı 1. kattaki kuaföre gitmek için binaya girerken arkasındaki kişi tarafından taciz edildi. Tacizci, Cemile T.’nin bağırması üzerine panikleyip kaçarken, kuaföre giren bayan yaşadığı olayı anlattı. Sokağa çıkan kuaför Burhan Özger ve Doğan Ermiş, Cemile T.’nin onayıyla yakaladıkları kişiyi tekme ve tokatlarla dövdü. Bir anlık boşluktan yararlanan tacizci kaçtı.

“Görüşürüz Dedi, Bana Saldırdı”

Tacize uğradığını söyleyen Cemile T., “Kuaförüme gelirken binaya girdim daha sonra arkamdan ‘şşşş’ diye bir ses duydum. Arkama baktım ‘Biliyor musun? ‘ ‘Hayır’ dedim. ‘Görüşelim o zaman’ dedi. Nöbet geçirdim sonra kuaföre koştum. Kaçmasam el teması olacaktı. Üzerime çıkıp beni sıktı. merdiven boşluğu. hızlı hareket etmeseydin beni daha da sıkıştıracaktı. karanlıktı, ışığı yaktı ve yüzünü net bir şekilde gördüm. bağırdığımda kaçtı. yukarı çıktım ve arkadaşıma söyledim. berberde çalışan arkadaşlar taciz ettiğimi hemen işi bırakıp adamın peşinden koştular karşıdaki adamı gördük yakaladım direkt teşhis ettim kabul etmedi arkadaşlar araya girdi sonra o kaçtı.ilk anda panik içinde şikayet edemedim çünkü elimde herhangi bir belge yoktu ve adam kaçtı.uykumdan fırladım.şikayet edeceğim yakalanması gerekiyor.ben Sabah işe giderken evime giderken çok büyük.Dehşet yükü ile aracıma bindim.Sağıma ve soluma baktım tedirginim çünkü Daha önce mi takip ediyordu yoksa sonradan mı karşıma çıktı bilmiyorum, geriliyorum, psikolojim bozuldu” dedi.

“TACİZ OLDUĞUM İÇİN BANA YARDIM EDİN DEDİ”

Tacizciye tokat atan Doğan Ermiş, “Akşam 18.00 sularıydı. Müvekkilimizin kuaför salonumuzda randevusu vardı. Çalışıyorduk hanım korkup geldi. ‘Yardım edin taciz edildim’ dedi. alt kat.’ o da korkmuş adamı yakaladım bayan geldi bu mu diye sordum bayan bu dedi kadını görünce şok oldu ben vurdum sonra arkadaşım vurdu . Korktu, kovaladık ama kaçtı” dedi.

“Titriyordu”

Kuaför sahibi Burhan Özger, “Müvekkilimizin randevusu vardı. Geldiğinde eli titriyordu. ‘Aşağıda taciz yaşadım, yardım edin’ dedi. “Adam kaçıyor. Sonra arkadaşlarla aşağı indik, onu kolundan tuttuk, bayanı aradık ve bayan onun olduğunu doğruladı. Onu vurmak zorunda kaldık, sonra kaçtı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu