Haber

Kadınların yeni adresi: Bayrampaşa Kadın Yaşam Merkezi

Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Belediyesi’nin ilçedeki kadınların sosyal hayatını zenginleştirmek amacıyla hizmete açtığı Kadın Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Merkezde incelemelerde bulunan ve vatandaşlarla sohbet eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Söz verdiğimiz gibi bu projeyi başarı ile tamamlayarak siz değerli hanımlarımızın hizmetine sunduk. İlçemiz ve halkımız için hayırlı olsun” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi’nin ilçedeki kadınların sosyal hayatını zenginleştirmek amacıyla hayata geçirdiği Kadın Yaşam Merkezi, Terazidere Mahallesi Esenler Caddesi’nde hizmet veriyor… Yaklaşık 500 metrekare alana sahip 2 katlı merkezde metrekare, spor ve seminer salonu, sanat odası, pilates, kafeterya, el sanatları, diksiyon, amigurumi, çocuk oyun alanı ve aktivite alanı. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği merkezde aynı anda birden fazla hizmet verilebiliyor.

AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ile birlikte Kadın Yaşam Merkezini ziyaret eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Söz verdiğimiz gibi Kadın Yaşam Merkezimizi başarı ile tamamlayarak siz değerli hanımlarımızın hizmetine sunduk. Dolu dolu içeriği ile merkezimiz kısa sürede Bayrampaşalı kadınların gözdesi haline geldi. Burada çocukları ile keyifli vakit geçirebilirler. İlçemize ve insanımıza hayırlı olsun” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu