Haber

Berna Laçin, Hakan Ural’ın Depremzedeler İçin Adına Kullanıldığı İddia Edilen Sözlere Kayıtsız Kalmadı!

Berna Laçin, kendisini eleştiren Hakan Ural hakkında suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor. Hakan Ural’ın ‘Süründür’ diye hedef gösterdiği Berna Laçin sessiz kalmadı. Detaylar içeriğimizde…

Hakan Ural’ın yorum yaptığı ‘Hayatta Neler Oluyor’ programında Berna Laçin’in seçim sonrası sözlerini eleştirdi.

Hakan Ural, canlı yayında seçim sonrası deprem bölgesinde vatandaşlara tepki gösteren kişileri eleştirdi. Eleştirdiği kişiler arasında Berna Laçin’in de olduğunu açıkça ifade etti.

Hakan Ural, “Onları süründürün, en ağır şekilde cezalandırılsınlar” ifadelerini kullandı.

Hakan Ural, ‘Onları sürün. Tüm seçmenleri bir olarak görüyorum. Farklı taraflarımız bizi yeterince iyi ya da berbat yapmaz. Ağır şekilde cezalandırılmaları gerekir. Berna Laçin ve Zeynep Beşerler seçimde kendileri için sonuç alamadıkları için kendi seyircisini zan altında tutuyor. Muhalefet seçmeni böyle değil. Şeytan içlerine kaçtı. Sırf kendi siyasi görüşlerimiz yüzünden birbirimizden nefret etmeye başladık. Bizi temsil edenlerin dili ve tavrı çok önemli.

Hakan Ural’ın bu sözlerinin ardından sosyal medyada Berna Laçin, “Gıybet sunucusu hakkında suç duyurusunda bulunuyorum.” sözlerini kullandı.

İşte Berna Laçin’in Hakan Ural’a söylediği sert sözler

“İftiracı olan gıybet sunucusu hakkında hata yapıyorum! Seçim sürecinde depremzedelerle ilgili hiçbir şey paylaşmadım! Deprem bölgesine bağış ve yardım dışında herhangi bir yorum yapmadım! Hesabım Ortada!.. programda hem gıybet ettim hem de “Tavuk bile su içerken Allah’a bakıyor” dedim. tavuk gibi yukardan doya doya doya doya doya doya doya doya doya doya doya doya doya doya doya doya doya yemenin yolunu bulur, yillar önce, bu yil birlikte ekmek yedigi kisiye iftira atmadan, özür dilemeye cesareti olsa bu tür gıybetlerden para kazanmayi birakip tövbe ederdi! terimleri kullandı.

haber-midyat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu