Yaşam

Avrupa’nın ‘TOP’ları Burak Özçivit ile seçildi

Burak Özçivit, 5 Kasım akşamı Almanya’nın Dortmund kentinde düzenlenecek “Avrupa’nın En İyi Başarı Ödülleri” töreninin özel konuğu oldu.

Avrupa’da faaliyet gösteren Türk iş insanlarını, sanatçılarını, yatırımcılarını ve girişimcilerini ödüllendirmek amacıyla yola çıkan ve bu yıl ilk kez düzenlenecek olan “Avrupa’nın ‘En İyi’ Başarı Ödülleri” Almanya’nın Dortmund kentindeki Grammophon Event balo salonunda sahiplerini bulacak. 5 Kasım akşamı.

Ana sponsorluğunu Zümra Kuyumculuk, giyim sponsorluğunu ise AC&co üstleniyor. Altınyıldız’ın düzenlediği muhteşem gece, Avrupa’nın güçlü dijital reklam ajansı My Manager’ın ünlü yapımcısı ve yayıncısı Adil Palta tarafından hazırlanıyor… Ayrıca My Manager dijital reklam ajansının düzenlediği muhteşem ödül töreninde Türkiye’nin en popüler isimlerinden Burak da sahneye çıktı. ve Adil Palta aylardır üzerinde çalışıyor. Özçivit’i ağırlamak benim için bir onurdur.

Avrupa’nın en sevilen Türk oyuncularından Burak Özçivit, Menajerim ve Adil Palta’nın yaptığı ankette açık ara birinci olunca geceye “Onur Konuğu” olarak davet edildi.

Geçtiğimiz günlerde gecenin organizatörü Adil Palta ile bir araya gelen Burak Özçivit, Avrupa’daki hayranlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

5 Kasım akşamı düzenlenecek gecede Burak Özçivit, Avrupa’nın başarılı isimlerine ödüllerini takdim edecek. Törende Türkiye’den de çok sayıda sanatçı, influencer ve tanınmış sima yer alacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

sultangazi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu