Haber

Ünlü oyuncu hastalığını anlattı: 5 ayda 36 kilo verdim

Aşk-ı Memnu dizisindeki rolüyle hatırlanan Hayal Köseoğlu, diyetiyle kaç kilo verdiğini açıkladı.

İstanbullu Gelin, Mucize Hekim, Aşk-ı Memnu ve Mahkum gibi dizilerde rol alan Hayal Köseoğlu, Melis İşiten’in YouTube programına katıldı.

Köseoğlu, kilo verme hikayesinin ardındaki nedeni de paylaştı.

Dikkat çeken açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, “5 ayda 36 kilo verdim. Fizyolojik olarak çok etkilendim, gözaltılarım morardı. Diyet listemden yarım dilim ekmek yesem bile kusardım. ”

Lise yıllarında yaşadığı kilo verme sürecini anlatan oyuncu, hikayesini şu sözlerle özetledi:

“Okulda bir çocuğa aşık oldum ve onun benden hoşlanacağını düşündüm. Çocuğunuzun benimle hiçbir alakası yok. Üstüne bir de şaka yaptı. Bundan sonra intikam almaya karar verdim ve zayıfladım. Kilo verdikten sonra bir hafta birlikteydik, sonra beni terk etti.”

Hayal Köseoğlu, “Yeme bozuklukları havalı değil” yazdığı elbisesiyle verdiği pozları sosyal medya hesabından paylaşarak yaşadığı rahatsızlığı anlattı.

Ünlü oyuncu, “Uzun süre vücut dismorfik bozukluğu ve kısa süre de blumia ile mücadele eden biri olarak bunu üzerimde taşımak benim için kıymetliydi ve taşıdım. Geceye uyum sağlamak için üzerine biraz payetler ve ışıltılı biyeler ekledim. Ve ne olursa olsun kendimi çok iyi hissettim. Stil sahibi, gösterişli, güzel ve çirkin olmak yerine yaratıcılığı, cesareti ve özgürlüğü hissettim.”

kozlukajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu