Haber

İbrahim Tatlıses, AK Parti Şanlıurfa milletvekili adaylığı için 5. kez başvurdu.

14 Mayıs seçimleri için geri sayım başlarken milletvekili başvuruları hız kesmeden devam ediyor. Şarkıcılık ve oyunculuk mesleğinin yanı sıra siyasi yorum ve görüşleri ile de adından söz ettiren İbrahim Tatlıses, adaylık için de başvuruda bulundu.

5. ADAY OLMAK İÇİN BAŞVURU

geçmişte 4 kez AK Parti Milletvekili adaylığı için adaylık başvurusunda bulunan ancak aday gösterilmeyen İbrahim Tatlıses, 5. kez milletvekili adayı adaylığı için başvurdu. Usta isim başvuru evraklarını AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı’na teslim etti.

“HİÇ BİR VATANDAŞIMI İKİNCİ YOLDA BIRAKMAYACAĞIM”

Başvurduktan sonra MedyaUrfa’ya konuşan Tatlıses, “Urfa’ma hizmet için buradayım. 50 kez aday gösterildim, 100 kez de Urfa’ma aday olacağım. Amacım Şanlıurfa’nın sorunlarını çözmek. Şanlıurfa’ya hizmet için Şanlıurfa siyasetine yeni bir soluk getiriyor Bakın ben hep Şanlıurfa diyorum, hep Şanlıurfa diyorum Tekrar söylüyorum Şanlıurfa’ya hizmet soluğu getireceğim Şanlıurfa’ya hizmetim sanatta ortadadır. Şimdi siyasete hizmet etmeye talipim” Hemşehrilerimi yarı yolda bırakmayacağım. Gözlerinde söz veriyorum. Şanlıurfa’ya güzel eserler, güzel hizmetler bırakmak istiyorum. Şanlıurfa’nın sorunlarını cesaretle dile getireceğim.”

habersilopi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu